particulieren | scholen

BASISONDERWIJS:

- OBS de Zuidwester in Heiloo (openbare basisschool) www.obsdezuidwester.nl

- OBS de Bareel www.bareel.tabijn.nl


VOORTGEZET ONDERWIJS:

- Aletta Jacobs College Hoogezand-Sappemeer (GYMNASIUM/ATHENEUM/HAVO/MAVO) http://www.aletta.nl/Aletta

- Amsterdams Lyceum (GYMNASIUM/ATHENEUM): www.amsterdamslyceum.nl

- Het Schoter in Haarlem (MAVO/HAVO/VWO) www.schoter.nl

- Het Drachter Lyceum in Drachten (HAVO/VWO/GYMNASIUM) www.singelland.nl/drachtsterlyceum

- Kaj Munk College Hoofddorp (MAVO/HAVO/VWO) www.kajmunk.nl

- KSG Apeldoorn (MAVO/HAVO/(TTO)VWO) www.ksg-apeldoorn.nl

- Mendel College Haarlem (MAVO/HAVO/ATHENEUM) www.mendelcollege.nl

- OSG Willem Blaeu in Alkmaar (MAVO/HAVO/VWO/GYMNASIUM) www.willemblaeuw.nl

- PCC Petrus Canisius College in Alkmaar: 5 vestigingen (MAVO/HAVO/VWO) www.pcc.nu

- Pieter Nieuwland College in Amsterdam (HAVO/VWO) www.pieternieuwland.nl

- Scala College in Breda (MAVO) www.scalabreda.nl/

- RSG Slingerbos/Levant Harderwijk (MAVO/HAVO/VWO/GYMNASIUM) www.rsgslingerboslevant.nl

- Segbroek College in Den Haag (MAVO/HAVO/ATHENEUM/GYMNASIUM) www.segbroek.nl

- Stanislas College Delft (MAVO/HAVO) www.stanislascollege.nl

- Zandvliet College Den Haag (HAVO/VWO) www.zandvlietcollege.nl


VAVO:

- NOVA College Haarlem (MAVO/HAVO/VWO) www.novacollege.nl


HOGER ONDERWIJS:

- ICLON Universiteit Leiden (Good Practice Day voor docenten moderne vreemde talen) www.iclon.leidenuniv.nl


PARTICULIEREN:

Leerlingen van basisscholen in Heiloo en Castricum, scholen in het voortgezet onderwijs in Castricum, Berger Scholengemeenschap, Murmellius Gymnasium in Alkmaar; Nicolaas Lyceum in Amsterdam; Schoter Lyceum in Haarlem en Inholland Haarlem.


Mevrouw, u moet deze methode ook aan andere docenten uitleggen, want hij werkt echt!

Jelte 5VWO, Heiloo

© 2019 van den Ende Education webdesign: Pixo Creative